شنبه - جمعه : ۵ تا ۷ شب
اصفهان | خیابان هشت بهشت شرقی | خیابان حمزه اصفهانی شمالی | ساختمان ۸۸

سابقه فعالیت

نتیجه فرایند ساخت سایت توسط شرکت نورو وب رضایت نهایی مشتری است.با داشتن یک وبسایت خوب که کاربری آسان و سریعی را برای رسیدن به اهداف شما میسر می کند، می توانید حجم زیادی از هزینه های بازاریابی و تبلیغاتی را حذف کنید و با تکیه بر صندلی خود، شاهد رونق کسب و کارتان باشید.نورو وب با تکیه بر تجربه چندین ساله و با تحقیق در عرصه ی تجارت الکترونیک به عنوان یکی از مراکز تخصصی طراحی وب سایت دراصفهان در حال فعالیت است . این شرکت متشکل از بهترین متخصصین و مشاورین تحت وب در کشور ایران (شعبه اصلی استان اصفهان) می باشد که آماده هرگونه خدمت رسانی به شما عزیزان هستند .
در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمودیم و طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز به تجارب با ارزشی رسیده ایم و در ادامه ی مسیر نیز، تمام تلاش خود را صرف ارتقای هر چه بیشتر کیفیت فعالیت ها ی خود می‌نماییم. گروه سها دانش با نام تجاری نورووب در زمینه طراحی سایت، سئو و راه اندازی انواع پرتال های تجاری تحت وب مشغول به فعالیت می باشد.

نحوه فعالیت

استعلام قیمت

یکی از جالب ترین و متفاوت ترین بخشها در سایت شرکت نورو وب، قابلیت استعلام قیمت میباشد. در این صفحه دقیقا میتوانید تعیین نمایید که وب سایت شما چه بخش هایی را میتواند داشته باشد.

جلسات مشاوره

با انجام جلسات و مشاوره با شما بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان طرح و برنامه ریزی مینمایند. به یاد داشته باشیم طراحی یک وب سایت ایده آل طرح و برنامه میخواهد.

محصول نهایی

در نهایت زمانی همه مراحل قبلی خودش را نشان میدهد که شما وب سایت، اپلیکیشن و یا پیج مورد نظر خود را با آدرس و اطلاعاتی که قبلا ثبت نموده اید را در اینترنت ببینید.

آشنایی با تیم نورو وب

مجموعه ای کامل از تمامی تخصص های مورد نیاز

تیم برنامه نویسی\nتیم طراحی (UI Design)\nتجربه کاربری (UX)\nتیم سئو و بهینه سازی\nتیم تولید محتوا\nتیم شبکه های اجتماعی\nتیم پشتیبانی\nتیم مشاوره\nتیم حسابداری و شراکت

نورو وب

ما در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نمودیم و طی سال ها خدمت به مشتریان عزیز به تجارب با ارزشی رسیده ایم و در ادامه ی مسیر نیز، تمام تلاش خود را صرف ارتقای هر چه بیشتر کیفیت فعالیت ها ی خود می‌نماییم. گروه سها دانش با نام تجاری نورووب در زمینه طراحی سایت، سئو و راه اندازی انواع پرتال های تجاری تحت وب مشغول به فعالیت می باشد.

مشاهده کامل

به منظور ایجاد تجربه ی خریدی مطمئن برای شما، نورو وب شرایط ویژه بازگرداندن وجه را در نظر گرفته است تا با اطمینان خاطر قرارداد خود را منعقد کنید.

نورو وب ضمن برقراری ارتباطات پایدار و بلندمدت با خریداران خود، خدمات خود را با مناسب ترین قیمت ممکن ارئه می کند.

رعایت حداکثرهای استاندارد کیفیت در فرایند تولید وب سایت، اپلیکیشن، شبکه های اجتماعی، کیفیت ماژول های نورو وب را به حداکثر می‌رساند.

شرکت طراحی سایت نورو وب با تجربه کاری چند ساله در زمینه سئو حرفه ای، خدمات سئو را به صورت به مشتریان خود ارائه می کند.

شرکت طراحی  و خدمات سایت نورو وب
مشاوره با متخصصین نورو وب

استفاده از بهترین روش ها در طراحی سایت، تنها زمانی امکان‌پذیر است که مزایا و معایب هر روش برای توسعه دهنده قابل بررسی و تحلیل بوده و نیروهای فنی مورد نیاز نیز در دسترس باشند.

آگاهی از شرایط عقد قرارداد
۰۹۳۰۳۵۹۲۲۳۲
شرکت طراحی و خدمات سایت نورو وب
مشاوره با متخصصین نورو وب

سئو یک مفهوم کلی و عام است و به تنهایی نمیتواند بیانگر همه واقعیت در مورد استراتژی شما باشد. اهمیت سئو در اینترنت بسیار افزایش یافته است و دریافت مشاوره سئو از ارکان های اصلی کسب جایگاه بالا در صفحات جستجو میباشد.

دریافت مشاوره سئو
۰۹۳۰۳۵۹۲۲۳۲
شرکت طراحی و خدمات سایت نورو وب
مشاوره با متخصصین نورو وب

اولین چیزی که به ذهن صاحبان کسب و کار می‌رسد، توانایی بهره‌گیری از این نرم‌افزار برای معرفی محصول و در نتیجه افزایش فروش است. از این رو فراگیری نکات کلیدی برای افزایش فروش در اینستاگرام امری ضروری است.

معرفی انواع پیج ها
۰۹۳۰۳۵۹۲۲۳۲
تمامی حقوق این سایت متعلق به نورووب