شنبه - جمعه : ۵ تا ۷ شب
اصفهان | خیابان هشت بهشت شرقی | خیابان حمزه اصفهانی شمالی | ساختمان ۸۸

سئو در یک نگاه

چگالی کلمات کلیدی

تراکم کلمات کلیدی، درصد کل کلمات کلیدی یا عبارات در یک صفحه وب، نسبت موجودیت یک کلمه به تعداد کل کلمات در صفحه است. در زمینه بهینه سازی موتور جستجو، چگالی کلمهامری ضروری و قابل توجه است.

تگ alt

علاوه بر پردازش محتوای متن در صفحات وب شما، گوگل سعی خواهد کرد تصویری که در مورد محتوا نیز هست را بفهمد. Alt Text یک توصیف کوتاه است که شما می توانید برای هر عکس سفارشی کنید تا Google به آنچه تصویر می کند اطلاع دهد.

محتوا

محتوا احتمالا مهمترین عامل است که گوگل برای طبقه بندی وب سایت ها استفاده می کند. پس از همه، محتوای شما همان چیزی است که گوگل به آن نگاه خواهد کرد تا تعیین کند که آیا صفحه وب شما برای کاربران مفید خواهد بود یا خیر.

تگ های هدینگ

برچسب های عنوان، عناصر عنوان هستند که می توانید از آن برای جدا کردن محتوای متن خود استفاده کنید. در انتخاب درست این تگ ها باید نهایت دقت را به کار برد.

عناوین صفحات

متا تگ صفحه شما، متن هایی است که باعث می شود که صفحات شما در جستجوی Google قرار گیرد. این احتمالا اولین از اطلاعاتی است که مردم در مورد شما می خوانند.

آدرس های توصیفی

دامنه شما یکی از مهمترین اجزای وب سایت و حضور آنلاین شماست. شما می خواهید یک دامنه منحصر به فرد را انتخاب کنید که مردم به آسانی کسب و کار شما را به خاطر داشته باشند.
تمامی حقوق این سایت متعلق به نورووب