بسم الله الرحمن الرحیم

ماده ۱ : موضوع قرارداد :
- عضویت در اکوسیستم فروشگاهی و خرید آنلاین امید آوران صدق اندیش با نشان oh۲.ir جهت همکاری مشترک میان دوطرف با هدف طراحی پرتال فروش ، بازاریابی ، معرفی و بستر سازی محصولات ودر نهایت فروش در بستر وب
- حوزه فعالیت موضوع طرف اول بدون محدودیت جغرافیایی بوده و کلیه شهرها و کشورهایی که از نظر توانمندی و سیاست های روز کشورهای مبدا و مقصد منعی نداشته باشند، قابل انجام و پیگیری میباشد.

ماده ۲ :وظایف طرف اول :

طراحی پرتال خصوصی فروشگاهی برای تامین کننده محتوا گذاری ، پشتیبانی فنی سایت ، سئو و بازاریابی تحت وب برای کالاها و محصولات تامین کننده
تبصره :در صورت درخواست مشتری درصد سئو و بازاریابی طبق بند های قرارداد جداگانه محاسبه می شود .

ماده ۳ :وظایف طرف دوم( تامین کننده) :
- معرفی محصول ، بروز رسانی محتوا ، درج قیمت ، تامین به موقع کالاهای درج شده در پرتال ( سایت ) تامین کننده ، ارسال به موقع جنس خریداری شده ، اضافه کردن urlسایت طراحی شده توسط تیم امیدآوران در تمامی صفحات مجازی (اینستاگرام ، تلگرام و...)متعلق به فروشگاه
تبصره : مسئولیت مغایرت هرگونه اطلاعات و قیمت بر عهده تامین کننده میباشد .

ماده ۴ :مدت زمان وشرایط قرارداد :
۱ -مدت اعتبار این قرارداد ، زمان امضا ء این قرارداد تا زمان فسخ قرارداد (ماده ۹)خواهد بود درصورت تمایل طرفین این مدت قابل تمدید خواهد بود .
۲ -تامین کننده با امضاء این قرارداد موافقت می نماید که هر گونه محتوا (شامل : متن،طراحی ، ترکیب، تصویر، بسته بندی ، اطلاعات ، تبلیغات، لوگو و هرگونه موارد دیگری ) دراختیار سایت قرار دهد.
۳ -بعد از محتوا گذاری در سایت ، حق تصحیح آن بر اساس این قرارداد به تامین کننده داده میشود ، ضمن آنکه تامین کننده به شرکت امید آوران صدق اندیش اجازه می دهد که اطلاعات محصولات ثبت شده را در بستر اینترنت یا خارج از آن (جهت خرید یا دیجیتال مارکتینگ) در اختیار عموم قرار گیرد .
۴ –شرکت امید آوران صدق اندیش یا طرف اول ، مکلف به حفظ رازداری در مورد داده ها و آمار فروش تامین کننده می باشد و حق در اختیار قراردادن اطلاعات به دیگران را ندارد. تبصره ۱ : شرکت امید آوران صدق اندیش برای فروش بیشتر تامین کننده می تواند از اطلاعات کاربران جهت تحلیل آماری و هوش تجاری و دیجیتال مارکتینگ استفاده نماید .
۵ - شرکت امید آوران صدق اندیش مسئولیتی در قبال ثبت اطلاعات کاربران نظیر اطلاعات هویتی و یا نوع مصرف محصول خریداری شده توسط خریدار نداشته و امکان بررسی صحت اطلاعات خریداران هنگام خرید محصول را ندارد .

ماده ۵ : فرایند خرید و ارسال :
خرید : خریدار پس از مقایسه فنی ومالی محصول مورد نظر ، نسبت به تکمیل خرید اقدام کرده ، پول حاصل از خرید را به حساب امید آوران صدق اندیش واریز می نماید .
تبصره : در صورتیکه سایت اختصاصی و بر روی دامنه تامین کننده باشد مبلغ مستقیم به حساب تامین کننده واریز و تامین کننده موظف است در پایان هر هفته کارمزد توافقی را به حساب شرکت امید آوران واریز نماید سفارش خودکار: پس از اتمام فرایند خرید ، سفارشی اتوماتیک از طرف سایت به تامین کننده ازطریق اس ام اس ، بصورت نوتیفیکیشن ارسال می شود ، تامین کننده بنا به تعهد خود که شامل تعهد حداقل زمان ، کیفیت ، کمیت و بسته بندی مناسب مندرج در این قرارداد ، میبایست منطبق با اطلاعات که قبلا" ثبت نموده ، محصول مد نظر خریدار، را آماده و ارسال می نماید . ( بنا به نوع درخواست خریدار ، یا آفر فروشنده ، هزینه حمل محاسبه و در فاکتور اعمال خواهد شد) پرداخت : پس از تحویل کالاها به خریدار و گذشت زمانی معادل حداقل ۴۸ ساعت و تایید خریدار ، وجه دریافتی پس از کسر کارمزد پورسانت به تامین کننده پرداخت خواهد شد .

ماده ۶ : لغو خرید :
شرایط لغو خرید طبق اظهارات تامین کننده در پرتال تامین کننده درج و طبق آن شرایط اعمال می گردد

ماده ۷: نظارت و پشتیبانی :
سفارشات ودرخواست ها علاوه بر شماره تامین کننده به پشتیبان معرفی شده از طرف تامین کننده ذیل این قرارداد نیز جهت پشتیبانی ارسال میشود .
زمان پیگیری ها توسط تیم امیدآوران از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب می باشد و تامین کننده باید پاسخگوی تیم پشتیبان امید آوران باشد تامین کننده نیز برای آموزش نحوه استفاده از سامانه و امکانات و قابلیتهای آن برای حصول اطمینان از استفاده بهینه کاربران از آن می تواند در ساعات اداری با تیم پشتیبان تماس حاصل نماید و از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب برای پی گیری مرسول ها و کالاهای خریداری شده می تواند تماس حاصل نماید
- پیگیری ها و پشتیبانی تلفنی به زبان فارسی می باشد. سایر زبانها نیز ممکن است به صلاحدید شرکت امید آوران صدق اندیش فراهم گردد.
- کاربران واجد شرایط تنها می توانند از قالبهای ارائه شده توسط امیدآوران استفاده نمایند و هیچ کد منبعی در اختیار آنها قرار نمی گیرد و حق تغییر آن کدها و ساختار آن را ندارند.
- شرکت امید آوران صدق اندیش بطور مستمر هرگونه محتوا که توسط کاربران بر روی فضای وب ارسال شده است را نظـارت و رصد می نماید ، در صورت هرگونه نقض مقررات ، شرکت امید آوران صدق اندیش این حق را برای خود محفوظ می دارد که تغییراتی که لازم است در اسرع وقت تامین کننده را مطلع نموده ، یا رأسا"ً و به صلاحدید خود بدون نیاز به اخذ رضایت قبلی تامین کننده ، نسبت به حذف یا تغییر محتوای نقض کننده مقررات اقدام نماید.
امیدآوران این حق را برای خود محفوظ می دارد که هرگاه تامین کننده الزامات و اقتضائات تحت وب و شرایط و مقررات این قرارداد را رعایت نکند یا به هر دلیل دیگری که امیدآوران صلاح بداند منجمله درخواست یا دستور مراجع قانونی و غیره، عضویت تامین کننده را تعلیق، خاتمه و لغو نماید.
در راستای فروش بیشتر تامین کننده ، شرکت امید آوران صدق اندیش این حق را برای خود محفوظ می دارد که رأسا"و به صالحدید خود ، قالبها و شرایط استفاده کاربر از فضای وب را در هر زمان بروز رسانی کند.

ماده۸:تعهدات طرفین:

-طرفین متعهد و ملزم به حفظ اسرار در جزء و کل فعالیتهای فی مابین در تمام مقاطع و کلیه قراردادها در بین کلیه اعضاء میباشند.
-طرفین این قرارداد با آگاهی از اینکه کلیه موارد محرمانه جزئی از دارایی هر یک از طرفین میباشد، در صورت عدم انجام تعهد خود در خصوص این ماده پذیرفتند که پس از اعلام کتبی از سوی طرف زیان دیده نسبت به شفاف سازی اقدام و در صورت اثبات این تخطی، شرکت خاطی ملزم به پرداخت خسارت طبق نظر کارشناسان خبره و صنفی میباشد. طرفین حق هرگونه ادعا یا اعتراض آتی را در این خصوص از خود سلب نمودند.

ماده۹ :شرایط فسخ یا ابطال قرارداد:
۱- در صورت عدم انجام تعهدات و مفاد مندرج در این تفاهم نامه از سوی هر یک از طرفین ، طرف دیگر مختار بوده تا بدون نیاز به حضور در هیچ یک از مراجع ذی صالح قضایی و یا اداری ۱۰ روز زودتر ، با ارسال نامه کتبی ، از طریق ایمیل یا پست سفارشی این تفاهم نامه را فسخ نموده و قطعا" پس از آن مفاد این تفاهم نامه برای طرف مقابل بلا اثر بوده و قابل استماع نمیباشد. طرفین با پذیرفتن این ماده حق هرگونه ادعا با اعتراض را در آینده از خود سلب و ساقط نمودند.
۲-در صورت فسخ یا اتمام قرارداد توسط هر یک از طرفین در مورد اطلاعات بارگذاری شده در پرتال تامین کننده یکی از شرایط ذیل برقرار خواهد بود .
الف) پرداخت مبلغ مورد توافق دو طرف توسط تامین کننده و در اختیار قرار دادن کامل پرتال به تامین کننده (فروش پرتال داده شده به تامین کننده).
ب) پرتال کاملا در اختیار شرکت امید آوران صدق اندیش قرار گرفته و سه ماه پس از فسخ قرار داد فرصت حذف کامل اطلاعات را از پرتال مورد نظر دارد .